Malé problémy umí řešit malá půjčka, když víte, jak na to

Máme již několik let s partnerem společný účet v bance. Žijeme spolu šestým rokem a ani jeden z nás neutrácí moc peněz. Oběma chodí na tento stejný účet peníze a nikde jinde zásoby nemáme.

Přítel před pár měsíci sice začal trochu investovat, ale po malých částkách a tyto peníze jsou nedostupné. Moc tomu nerozumím a ani se nesnažím, prostě mu v tomto věřím. Už tak se spoléháme, že jeden druhého neotrávíme, když vaříme jídlo, tak si věříme i v tomto.

To ale odbíhám, píšu referenci na www.pujcka-do-vyplaty.com a ne deník. Tudíž, teď v březnu jsme se dostali do svízelné situace. Oba jsme si nakoupili oblečení na blížící se jarní turistiku (tou dobou jsme ještě netušili, že máme kupovat spíše sněžnice a kajak, než košile a sandály) a poněkud jsme zapoměli, že nám během pár dnů přijde vyúčtování za energie.

Strávili jsme v novém bytě necelý rok a v minulém bydlení jsme poplatky řešili vždy až v květnu. Právě vydali většinu financí a na doplatky by nám chybělo necelých 5 tisíc. To se stalo třetího v měsíci, takže na výplatní pásku jsme si mohli oba ještě počkat dva týdny. Situace sice nemilá, ovšem vyřešit jsme jí museli. Kamarádka mi doporučila podívat se po nějaké půjčce online a já na její radu dala.

Našla jsem www.pujcka-do-vyplaty.com a odprezentovala tuto možnost partnerovi. Kombinace toho, že nikam nemusíme, nic nemusíme podepisovat a přímo nabízí službu Zaplatíme Vaše Účty ho přesvědčila. Evidentně nám byla tato služba souzena.

Peníze jsme opravdu získali do hodiny od schválení půjčky, vše proběhlo bez problémů a já si ještě koupila tričko. Vše jsme splatili, od RWE na máme dlouhou dobu pokoj a na jarní trek jsme ještě nevyjeli, snad se počasí brzy umoudří.

Tak jako tak, tuto službu nemůžu než doporučit. Rychlé jednání je v mnoha případech obrovské plus a sami garantují poslání peněz do 60 minut od schválení žádosti.

  • Lucie O., 29 let