Když se předčasná radost nevyplatí, může pomoci půjčka

Dobrý den, pracuji jako grafik na volné noze a spolupracuji s několika společnostmi již delší dobu, plus se nebráním externí spolupráci s novými klienty, když na nějakou práci narazím.

Je to práce relativně výdělečná, ovšem stát na svých nohách je místy těžké. Třeba, když se mi před měsícem rozbil notebook měsíc po zakoupení. Díky dobře zvolené online půjčce jsem vše přešel v podstatě bez problémů. Nebudu ovšem předbíhat, vše se událo následovně.

Nikdy jsem si nepotrpěl – a pořád nepotrpím – na velké zásoby čehokoli. Mám celkem prázdný byt, jednu osušku a jednu pánvičku, to celé v legraci, abych uvedl typ mé domácnosti.

Nedávno jsem získal nového klienta, velkou společnost. Z nového klienta jsem měl radost, tak jsem se odměnil novým MacBookem a starý prodal. Jako na potvoru mi dva týdny na to notebook spadnul, když jsem vyndaval věci z auta. Další peníze jsem nechal v servisu, ale nepochodil jsem, počítač nešel opravit.

Deadline několika zakázek se blížila a já prostě musel mít počítač., abychm mohl pracovat. Našel jsem si na kamarádově facebooku stránky KouzelnaPujcka.cz a po lehčím váhání jsem si zkusil půjčit. Stačilo vyplnit formulář, nebylo třeba směnek, rozhodčí doložky, ani návštívit kancelář.

Stačilo vyplnit formulář a odpovědět na jednu SMS. Peníze jsem měl na účtě během chvíle, celým Kouzelná půjčkapostupem jsem projel za pár minut. Nový notebook jsem měl v rukou za tři dny.

Vzhledem k tomu, že mi šlo především o splnění práce a bez notebooku by to prostě nešlo, tak se mi půjčka opravdu vyplatila.

Během několika týdnů jsem měl na účtě dost prostředků a vyřešil si finanční situaci bez problémů. Díky tomu, že jsem tento problém překlenul, jsem si udržel klientelu a tím pádem vydělal hodně peněz, které bych jinak neměl.

Z principu se nebráním myšlence využít půjčku znovu, pokud mi opět půjde o vyřešení situace do další výplaty. V tomto směru považuji slova půjčka a investice za stejné. Nebýt půjčky, moje podnikání by šlo dolů. Chopil jsem se šance a nyní se mi, po pracovní stránce, daří skvěle.

  • Petr N., 31 let