Malá půjčka

Půjčky můžou sloužit k nejrůznějším účelům a proto jsou na trhu s finančními produkty různé typy úvěrů, půjček a hypoték.

Některé z těchto způsobů, jak si půjčit peníze můžete využít na bydlení, jako půjčku na auto anebo v případě, že vám chybí peníze před výplatou.

Právě pro takové účely jsou určeny malé půjčky, které můžete objevit také pod názvem jako finská půjčka, SMS půjčka nebo mikroúvěr.

Většinou se jedná o stále stejný úvěr, díky kterému získáte rychle menší částku peněz, aniž byste museli dokazovat, na jaké účely tuto půjčku potřebujete. Podívejme se, jaké nebankovní společnosti malé sms půjčky nabízejí a jaké jsou jejich vlastnosti.

Ferratum SMS půjčka

Skandinávská nebankovní společnost patří mezi nejoblíbenějšího poskytovatele malých SMS půjček. Půjčit si u nich peníze můžete jak formou SMS, tak vyplněním formuláře. Oba způsoby jsou rychlé a snadné, lze je vyřídit z pohodlí domova.

Pokud si však u Ferratum půjčujete poprvé, pak máte nárok pouze na půjčku v hodnotě 1000 Kč nebo 2000 Kč. Je to způsobeno tím, že poskytovatel nechce riskovat, že půjčí moc peněz nespolehlivé osobě.

Pokud si vás Ferratum ověří a vy jim splatíte dluhy řádně a včas, máte nárok na vyšší půjčky. Jedná se o krátkodobé půjčky, takže je musíte splatit během několika týdnů.

Velkou nevýhodou těchto půjček je to, že zde zaplatíte opravdu vysoké úroky.

Porovnat úrokové sazby můžete například s podobnými bankovními produkty díky hodnotě RPSN, čím vyšší tato hodnota je, tím nevýhodnější je půjčka.

1 komentář u „Malá půjčka“

  1. Pingback: Půjčky od A do Z - Kladno

Komentáře nejsou povoleny.