Loko půjčka [recenze]: Okamžité peníze. Vyplatí se?

Potřebujete si okamžitě půjčit peníze, ale nemáte od koho? Klasická banka vám však peníze tak rychle nevyplatí nebo vám je dokonce ani nedá? Vyzkoušejte jednu z nebankovních společností jako je například Loko půjčka.

Co to jsou nebankovní společnosti?

Jak již z názvu vyplývá, peníze si v tomto případě nebudete půjčovat u klasické banky. O co se tedy jedná? Nebankovní společnosti jsou také finanční instituce, které však nepodléhají běžné regulaci, dohledu a pravidlům jaké znáte například u klasické banky. I tyto společnosti však poskytují finanční služby a produkty, jen za trochu jiných podmínek. Mezi hlavní výhody těchto typů společností patří to, že peníze jsou vám vyplaceny téměř okamžitě, nejpozději do 24 hodin. Společnosti jsou také velmi flexibilní a dostupné téměř pro všechny. Na druhou stranu zde existuje i řada nevýhod, které je potřeba také zvážit. Společnosti obvykle mají vyšší úrokové sazby a je zde i vyšší riziko spojené s úpadkem společnosti. Než si tedy půjčíte nějaké peníze, dobře si promyslete, zda a na co je potřebujete a zda nebankovní společnost je pro vás tím pravým řešením.

Loko půjčka aneb rychlé peníze

Jednou z výše zmíněných nebankovních společností je i tzv. Loko půjčka, u které si můžete půjčit až 100 000 korun, které budete mít na svém účtu ještě ten stejný den, ve kterém o půjčku zažádáte. K půjčce vám stačí pouze to, že jste občanem České republiky, máte platný bankovní účet a je vám mezi 18–65 lety. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně půjčky a jejího schválení, kontaktujte jejich zákaznickou podporu, kde vám se vším poradí.

Jaké jsou výhody této půjčky?

Hlavní výhodou Loko půjčky je zejména to, že půjčuje finance opravdu všem, i lidem, kteří jsou právě nezaměstnaní. Ať už tedy práci hledáte, jste na mateřské dovolené nebo v důchodu, neváhejte se obrátit na tuto společnost. Peníze si můžete půjčit na cokoli, společnosti záměr vaší půjčky ani nemusíte oznamovat či jinak dokládat. Půjčit si můžete už od 1000 Kč do 100 000 Kč, a to bez skrytých poplatků. Nejdelší možná splatnost půjčky je 84 měsíců.

Jak půjčku získat?

Získat Loko půjčku je velmi rychlé a jednoduché, pokud splňujete výše uvedené požadavky. Vše navíc zvládnete zařídit z pohodlí vašeho domova prostřednictvím mobilního zařízení nebo počítače. Na webových stránkách Loko půjčky vyplníte krátkou registraci a zvolíte si, kolik peněz si chcete půjčit a jak dlouho je budete splácet. K dispozici vám je přehledná kalkulačka, kde přesně uvidíte, jaká je výška půjčky, její splatnost a úroková sazba.

Udělejte si konkrétní obrázek

Pokud si budete chtít půjčit na cokoli 20 000 Kč se splatností 60 měsíců, bude vaše úroková sazba 12,26 %, RPSN 13 % a měsíční splátka 479 Kč. Celkem tedy na půjčce zaplatíte 28 740 Kč, což je o 8 740 Kč víc, než jste si půjčili.

Je potřeba si dát pozor?

Z výše uvedeného příkladu jasně vyplývá, že půjčka není moc výhodná a vždy o dost přeplatíte. Pokud si však opravdu potřebujete půjčit „rychlé“ peníze na cokoli, je vhodným řešením, jelikož peníze téměř vždy dostanete na účet. Loko půjčka je spolehlivá, zákaznicky ověřená a vaše osobní údaje budou u společnosti v bezpečí. Předtím však zkuste zvážit následující faktory:

  • Účel půjčky
  • Schopnost splácet
  • Úroková sazba
  • Doba splatnosti
  • Riziko nepředvídatelných událostí
  • Další alternativy, jak si půjčit peníze

V každém případě dobře zvažte, zda je půjčka pro vás tím pravým řešením. Nepůjčujte si na dárky, dovolenou či příjemný víkend, jelikož se zbytečně zadlužíte. Půjčka je dobrým řešením, pokud před výplatou opravdu nedokážete vyjít s penězi nebo máte nečekané výdaje například s rozbitým elektrospotřebičem. Pokud se pro půjčku rozhodnete, zvažte i jiné alternativy jako je například půjčka Cofiidis, Flexifin či Šikulka.

Napsat komentář