Konsolidace bez zástavy

Máte několik půjček či úvěrů a splácíte je zároveň? Chtěli byste na jejich splácení ušetřit a zároveň získat možnost nastavit si znovu výši měsíčních splátek a dobu splatnosti?

Pak byste se měli zajímat o to, zda je pro vás možné získat službu s názvem konsolidace. Konsolidace půjček je jedním z produktů bank a nebankovních společností, který se od klasických úvěrů značně liší.

Nejedná se o žádnou formu půjčky, konsolidaci pouze sjednocuje vaše dluhy do jednoho tak, aby pro vás bylo splácení pohodlnější a abyste ušetřili na poplatcích.

Díky konsolidaci budou totiž všechny vaše dluhy splaceny a vznikne pouze jeden dluh u banky nebo u nebankovní společnosti, u které jste si konsolidaci sjednali. Tento poskytovatel vám většinou nabídne také možnost znovu si nastavit, kolik chcete měsíčně splácet.

Proto je tato služba velmi vhodná pro ty, kteří měli se splácením svých dluhů problémy, protože museli měsíčně platit příliš mnoho peněz. Díky konsolidaci si splátky můžete prodloužit a tak budete měsíčně platit mnohem méně.