Když už si půjčit, tak od Čecha! – Home Credit

Jednadvacáté století se neobejde bez mnoha vymožeností, vysavače, pračky, televize, počítače, letní dovolené…Bohužel nic z toho není zadarmo a jen stěží si tyto výdobytky moderní doby můžeme dovolit pořídit bez využití půjčky. Hledáte tu nejlepší půjčku, ale lomcují vámi pochybnosti? No, nevím jak vy, ale když už si mám půjčit, tak leda od Čecha!

A takovou zákazníky ověřenou nebankovní společností je Home Credit půjčka. Tato česká finanční společnost na českém trhu působí již od roku 1997 a v současné době poskytuje finanční úvěry i na Slovensku, v Rusku, v Bělorusku, v Indii, ve Vietnamu, v Číně, a také v Kazachstánu. Za svou existenci pomohla již více než 4 miliónům klientům.

Půjčka od Home Credit

Půjčka od Home credit tedy představuje dostatečně prověřený finanční produkt. Bez zbytečných průtahů a dotazování na účel je vám ochotna půjčit peníze v rozhraní 10 000 až 150 000 korun.

Půjčku přitom můžete užít nejen k nákupu spotřebičů, ale i automobilu. Půjčka je totiž bezúčelová, takže ji můžete použít na cokoliv.

Půjčka od Home Credit je poskytována bez potřeby ručitele, s možností volby délky a výše pravidelného měsíčního splácení a bez žádného dalšího navýšení.

Smlouva je zcela transparentní a vy máte možnost půjčku do jednoho měsíce od jejího vyřízení zcela bezúročně zrušit.