Kde najít společnosti na prodej?

Výhody společnosti s ručením omezeným jsou pro podnikatele vhodnější hned z několika důvodů, mezi které patří například to, že neručí celým svým majetkem anebo určité daňové výhody.

Je stále častější situace, kdy podnikatel přechází na podnikání formou s.r.o. právě z těchto důvodů, případně také kvůli zvýšení prestiže.

V případě, že se rozhodnete přejít k této variantě můžete využít dva způsoby, jak společnost získat.

Založení s.r.o.

Společnosti na prodejPrvním možností je založení vlastní nové společnosti. To zahrnuje mnoho legislativních úkonů a zřízení nové firmy vezme určitě nějaký čas – záleží na tom, jak rychle jste schopni vyplnit a vyřídit důležité dokumenty.

Koupě společnosti

Druhou možností, která je právě v poslední době stále využívanější, je zakoupení tzv. ready made společnosti. Jedná se o společnost, která byla založena za účelem prodeje a je připravena k provozu.

Nabídka ready made společností, ať už českých či zahraničních je například na stránkách venice.sk. Venice.sk je slovenská společnost, která poskytuje služby jako je zakládání firem či prodej ready made společností.

Vybrat si zde můžete společnosti dle plátcovství DPH, sídla firmy nebo podle data založení. Přes Venice.sk si můžete založit kromě s.r.o. také další typy společností, ať už jde o a.s. v Česku či na Slovensku.

Mezi další služby pak patří sídlo firmy – díky této službě si nemusíte pronajímat vlastní prostory a ušetříte tak množství peněz. Tuto formu mohou využít všichni, kdo nepotřebují k podnikání vlastní prostory (pracují např. z domu).

S pomocí služeb, které nabízí tato firma, můžete rozjet svoje podnikání velmi rychle a snadno. Vše potřebné k řízení firmy vám jejich služby zajistí, na vás je už jen to, abyste si pořídili tiskárnu, kompatibilní toner a nejspíše také vlastní účetní.

Napsat komentář