Je půjčka od Tesco podvod? Naše zkušenosti

V obchodním domě jste mohli donedávna jen nakupovat, zajít do blízké trafiky, řeznictví nebo květinářství, ale to v dnešní době tak docela neplatí. Je tomu tak alespoň v případě obchodního řetězce Tesco – seznamte se, Tesco půjčka čeká právě na Vás!

Na webu obchodního řetězce Tesco se dozvíte vše podstatné. Půjčit si můžete finanční hotovost v rozmezí dvaceti a sto padesáti tisíc korun, peníze Vám budou vyplaceny na bankovní účet.

Ke sjednání úvěru budete v případě Tesco půjčky potřebovat dva doklady totožnosti, z nichž jeden musí být občanský průkaz a druhý dle Vašeho výběru (řidičský průkaz či třeba cestovní pas, ale prokázat se lze i zbrojním pasem nebo bankovní kartou).

Splácet lze opravdu jednoduše, buďto zadáte ve své bance trvalý příkaz k platbě, nebo budete splácet pomocí složenek, které Vám bude společnost Tesco pravidelně zasílat. Pro získání úvěru nepotřebujete ručitele, musíte ale mít trvalý zdroj příjmů – tedy být zaměstnanci, živnostníci nebo pobírat od státu penzi.

A samozřejmě, ale to se rozumí vlastně spíš samo sebou, musíte být zletilí, tedy ve věku nad osmnáct let. Takže ano, i pokud jste vysokoškolský student a máte už svou vlastní živnost, není problém si u společnosti Tesco půjčit…

Vyřízení tohoto úvěru je navíc zcela zdarma, takže Tesco půjčka bez příjmů je velmi výhodná i v této konkrétní oblasti.

Tesco půjčkaA jak dlouho se vlastně bude tato půjčka splácet? Volba je víceméně na Vás a Vašem přání, mezi dvanácti a čtyřiaosmdesáti měsíci (vždy musíte ale zvolit číslo, které je dělitelné dvanácti, nelze tedy splácet například 25 měsíců).

Pokud máte jakékoliv dotazy, zavolejte na infolinku 840 111 321 a vyškolený pracovník call-centra se Vám bude ochotně věnovat. Volat můžete ve všední dny mezi osmou a osmnáctou hodinou, o víkendu tato linka bohužel nefunguje.