Je lepší Čínská nebo Vietnamská půjčka?

V poslední době se na trhu s finančními produkty objevuje mnoho nových zajímavých půjček s opravdu různými názvy a označeními.

Máme tu Japonskou půjčku, Čínskou půjčku a a také Vietnamskou půjčku.

Všechny tyhle 3 úvěrové produkty se řadí do kategorie rychlých sms půjček, které lze získat snadno bez nutnosti ručit, dokládat formality anebo mít zaměstnání. Japonská půjčka je ze zmiňovaných tří nebankovních rychlých půjček ta nejvýhodnější, z hlediska úroků.

Čínská půjčka a Vietnamská půjčka ovšem patří zase mezi úvěrové produkty, které si vyřídíte opravdu bleskově a zajistí peníze těm, kteří na tom nejsou s bonitou nejlépe.

Bonita klienta totiž velmi často hraje rozhodující faktor při schvalování klientských žádostí.

Pokud firma vidí, že má žadatel zápis v SOLUSu či jiném registru dlužníků, má jen malý příjem a musí ještě splácet exekuce, je velmi malá šance, že takový klient půjčku dostane.

cinska-pujckaProto si takoví klienti musí brát často jen malé půjčky od společností, které bonitu a solvenost žadatelů o půjčku natolik neprověřují.

Čínská půjčka

Název čínská půjčka je pouze označení malé krátkodobé půjčky, které na první pohled vypadá velmi podobně jako půjčky od známých poskytovatelů typu Ferratum, Crediton anebo třeba Zaplo.

Stejně jako u zmiňovaných služeb i Čínská půjčka má v nabídce půjčky v hodnotě několika tisíc korun, které vás mohou vytáhnout z průšvihu.

Žádost o půjčku si podáte přímo na jejich webových stránkách. Ty jsou plně funkční i na tabletech nebo smartphonech, takže není problém si podat žádost třeba během cesty v MHD anebo o volné chvilce v práci.

Převod peněz probíhá téměř ihned po schválení žádosti o Čínskou půjčku. Většinou mají stejnou bankovní instituci, takže je převod do 24 hodin dokončen a peníze jsou u vás.

Schvalovatelnost půjček je zde opravdu vysoká, jedna z nejvyšších na trhu, což znamená, že zde půjčí i lidem, kteří nemají finanční minulost příliš dobrou.

aeropujcka

Vietnamská půjčka

vietnamska-pujckaAni Vietnamská půjčka nijak nevybočuje z podoby klasických sms půjček, které vám můžou zajistit peníze před výplatou.

Typickými klienty u Vietnamské půjčky jsou zaměstnanci, kterým zaměstnavatel vyplácí mzdu o nějakou dobu později anebo živnostníci, kteří potřebují krátkodobě vyřešit finanční potíže či získat malou investici, například na koupi důležitých přístrojů.

Díky tomu, že i u Vietnamské půjčky schvalují půjčky opravdu velmi velké části žadatelů, není problém se získáním peněz.

Vietnamská půjčka je tak jistota pro všechny, kteří nemají zápis v registrech dlužníků a mají alespoň minimální příjem. Právě pro tyhle klienty je určena pohodlná žádost bez složitého papírování a for

1 komentář u „Je lepší Čínská nebo Vietnamská půjčka?“

Napsat komentář