Jak funguje catering pro firmy v Plzni?

Zatímco při pořádání malé rodinné oslavy nebo večírku si pohoštění s chutí a bez problémů připravíte sami, v případě pořádání větší firemní akce už je potřeba si na pomoc přizvat profesionální firmu, která zajistí catering.

Je to výhodné z časových důvodů, ale i z hlediska logistiky a preciznosti. V tomto článku se dozvíte, jak funguje catering v Plzni prostřednictvím renomované společnosti GastroEvent.cz.

GastroEvent patří k předním specialistům na catering pro firmy v Plzeňském kraji. Firma zaměstnává zkušené profesionály, kteří dokážou plně uspokojit potřeby zákazníků.

Obrátit se na ni můžete nejen v případě, že pořádáte firemní večírek či party, ale také například v okamžiku, kdy chystáte jakoukoliv větší soukromou oslavu, veřejnou akci s pohoštěním, případně kulturní akci.

Kontakt na cateringovou firmu v Plzni

Vše funguje přibližně takto. Firmu k zajištění cateringu kontaktujete na telefonním čísle 603 434 406, případně prostřednictvím emailu, který naleznete na webových stránkách společnosti.

Na základě toho vás firma kontaktuje a připraví nabídku na míru dle vašich představ.

Ta může zahrnovat menu z klasické české kuchyně, ale i zahraničních specialit. Samozřejmostí je také zajištění občerstvení v podobě alkoholických i nealkoholických nápojů.

Zajistí pohoštění, servis i kulturní program

zajisteni-cateringuPo sestavení a odsouhlasení nabídky se už pouze domluvíte na přesném termínu a také podmínkách servisu. Firma je schopná v rámci cateringu zajistit kompletní servis během akce.

V případě zájmu může nabídnout rovněž zajištění kulturního programu na vaší firemní akci. Platba za služby probíhá dle domluvy.

V Plzni fungují samozřejmě nejen cateringové služby. Pro akce menšího rozměru můžete například využít rozvoz pizzy v Plzni, který nabízí restaurace a pizzerie J.Gotti, v Plzni velmi oblíbená. Svou soukromou akci ostatně můžete uskutečnit přímo v prostorách její restaurace, která se nachází v samotném centru města.

Napsat komentář