Euro Money Czech a.s. recenze

Na internetu se můžete setkat s mnoha různými bankovními či nebankovními nabídkami půjček a úvěrů od různých poskytovatelů.

Do nebankovního sektoru můžeme zařadit i společnost Euro Money Czech, která podle svých stránek nabízí různé druhy půjček a úvěrů ať už jde o SMS půjčky, bankovní či nebankovní úvěry, konsolidace, americké hypotéky na bydlení nebo refinancování hypoték.

Nabídka je to určitě zajímavá, ale všechny klienty, kteří mají o jejich produkty zájem určitě zajímá, jak je to ve skutečnosti, jaké mají šance na získání půjčky, zda se musí platit poplatky předem a jestli se nejedná o podvodnou firmu.

Zkušenosti s touto firmou má už několik klientů, kteří popisují jednání s firmou Euro Money Czech na internetu. Od nich se můžeme dozvědět, že se jedná o velmi nespolehlivou firmu.

Prvním problém je už v tom, že na svých stránkách nemají žádné podmínky ani ceníky služeb, což je samo o sobě podezřelé.

Další problém je v tom, že i když vám přímo tato společnost často nepůjčí, navrhne vám různé půjčky od jiných poskytovatelů, které mají velmi vysoké úroky.

Často si pak společnost nárokuje peníze v hodnotě několika tisíc korun za to, že vám půjčku zprostředkuje u jiné společnosti, která vám ji schválí.

Proto byste měli být při jednání s touto firmou velmi obezřetní a rozhodně nedoporučujeme, abyste si o půjčku žádali u nich.