Bezpečně i v prodejnách

Během posledních let se setkáváme stále častěji s problematikou všeobecné bezpečnosti v maloobchodních prodejnách a obchodních prostorách. Tento trend se k nám dostává ze Spojených států amerických, kde je, jak víme, velmi populární řešit jakýkoliv problém žalobou a soudem.

Zde se před pár lety objevily první případy žalob na větší obchodní řetězce, které byly známé moderním vybavením vlastních prodejen, jež však nebylo úplně bezpečné, hlavně pro menší děti, které rády po prodejnách pobíhaly.

Tento trend vznikl kvůli střetu rozběhnutého pětiletého chlapce a jednoho velmi pěkného pultu vytesaného z mramoru.

Hned po prvním medializovaném případě se roztočila korporátní kolečka, a tak vznikl trend bezpečnějších prodejen.

I když taková obvinění nebyla vždy právě na místě, některé z větších společností se rozhodly, pravděpodobně pro zlepšení image, podniknout kroky k bezpečnějším prodejnám.

Právě díky tomuto kroku je nyní možné najít i bezpečnější verze komponentů tradičního vybavení prodejen. supermarketOpodstatnění takovéhoto přístupu je všeobecně otázkou, ale v některých případech jde o vítané změny. Zejména pokud jde o prodejny a provozovny určené maminkám s dětmi, nebo dokonce přímo dětem.

Pokud patříte do cílové skupiny tohoto bezpečného vybavení prodejen, určitě stojí za zvážení i tento přístup. Vaši zákazníci tyto kroky ocení více, než byste čekali.

Pokud si nejste jisti, jestli je toto řešení právě pro vás, obraťte se na odborníky z firmy MEDCOM, které disponuje více než patnáctiletými zkušenostmi se zařizováním prodejen a obchodních prostor jakéhokoliv druhu. Více informací naleznete na adrese www.medcom.cz.

Napsat komentář