Artesa spořitelní družstvo

Nevěříte bankám, zdají se Vám drahé a s mnohdy nesmyslnými poplatky? Chcete investovat výhodně s vysokým zhodnocením? Kdo by nechtěl.

Branou do světa osobních i firemních investice je nebankovní Artesa spořitelní družstvo Praha fungující již od roku 1999. Nabízí výhodné služby pro osobní a firemní finance včetně služby bezpečnostní schránky pro Vaše cennosti.

Od běžného účtu, spořicího účtu, termínovaných vkladů až po úvěry – to vše a mnohem více Vám nabízí Artesa spořitelní družstvo.

Artesa spořitelní družstvo Vám nabízí spořit vždy výhodně

Pro osobní i firemní finance má Artesa spořitelní družstvo mnoho možností, jak efektivně spořit. Nabízené spořicí účty a termínované vklady patří k nejvýnosnějším, jaké lze na českém trhu najít.

Například termínovaný vklad lze založit se splatností 1 až 60 měsíců se zhodnocením až 4 %.

Minimální vklad je již 20000 Kč, to je velmi nízká částka oproti konkurenci a navíc je vklad do výše 100000 eur ze zákona pojištěn včetně výnosů.

artesa spořitelní družstvo názoryArtesa spořitelní družstvo nabízí jednotlivcům i firmám 2 typy spořicích účtů, můžete si vybrat dle plánu investic. Navíc, zřízení i vedení účtu je zcela bezplatné, stejně jako neexistuje žádné výpovědní lhůta a kdykoli můžete mít peníze z účtu k dispozici.

Na spořicí účet není ani žádné minimum vkladu a kdykoli můžete spořicí účet vybrat.

Artesa spořitelní družstvo Vám poskytuje výhodné podmínky vždy a pro každého. Navíc, termínovaný vklad je možno zřídit online bez nutnosti návštěvy pobočky, moderní online bankovnictví.

Artesa spořitelní družstvo – úvěry i bezpečnostní schránka

Tím to nekončí. Pro firmy má Artesa spořitelní družstvo výhodné možnosti pro úvěry a financování. Pro všechny nabízí také využití bezpečnostní schránky pro Vaše dokumenty a cennosti s nepřetržitým zabezpečením a přístupem kdykoli potřebujete.

Lze si vybrat z 5 různých velikostí schránky dle potřeby. Bezpečnostní schránky máte kdykoli k dispozici pomocí zabezpečených mechanismů s nepřetržitou ochranou bezpečnostními agenturami a silným zabezpečením bezpečnostními technologiemi.

Artesa spořitelní družstvo Vám dává možnost nejen výhodně investovat, ale také uchovávat Vaše cennosti. Uschovat ve schránkách lze cennosti, fotografie, dokumenty, cenné papíry a mnoho dalšího.

Artesa spořitelní družstvo poskytuje možnosti výhodného spoření s možností ukládání cenností. Nebankovní a transparentní společnost s moderními prvky online bankovnictví pro všechny. Artesa spořitelní družstvo Vám nabídne mnohem více než banky a mnohem výhodněji zhodnotíte své peníze.