Allambie zkušenosti

Pokud se rozhodneme, že si půjčíme peníze, máme několik možností, kde si o půjčku či úvěr zažádat. Většinu lidí asi jako první napadnou banky.

Jejich služby jsou na úvěrové produkty zaměřeny, takže si zde můžeme půjčit klasickým způsobem, vzít si hypotéku na bydlení, nastavit si u našeho bankovního konta kontokorent nebo využívat kreditní kartu na platby bez hotovosti.

Banky ovšem nejsou jediným poskytovatelem půjček, existují i nebankovní společnosti, mezi které můžeme zařadit firmu Allambie.

Jedná se o firmu která sídlí v Praze 9, ale mají konzultant(k)y po celých Čechách. Mezi jejich produkty patří jak bankovní tak nebankovní půjčky v hodnotě od 30 000 do 250 000 Kč.

Půjčky nejsou bez zástavy, i při menších obnosech je potřeba mít ručení nemovitostí. Dále je také potřeba mít potvrzení příjmů.

Tato společnost se také stará o vyřizování hypoték, takže pokud potřebujete úvěr na bydlení můžete se na ně obrátit.

Pokud se však rozhodnete, že si půjčíte u této firmy, měli byste se informovat o tom, jaké zkušenosti s nimi měli ostatní klienti. Ty se dají objevit na internetu.

Při rychlém hledání zjistíte, že firma sice na první pohled nabízí úvěry bez poplatků, ovšem po tom, co vám jejich odhadci hypotéku spočítají jim musíte zaplatit určité poplatky a v případě, že ji nedostanete, o poplatek v hodnotě tisíců korun přijdete.