Air bank recenze

10U Air bank není běžný účet vůbec jen běžný. Už za 5 plateb kartou měsíčně se vám peníze na účtu úročí bonusovým úrokem 1 % ročně. Účet si můžete založit i na svém mobilu na pár ťuknutí. Stačí si stáhnout aplikaci My Air a na pobočku chodit nemusíte. Nečekají vás žádné skryté a absurdní poplatky. Zapomenout můžete i na poplatky za příchozí úhradu, vklad na vlastní účet nebo zrušení inkasa. Vybrat si můžete ze dvou tarifů s názvem Velký a Malý tarif. K oběma máte zdarma až 10 běžných a 3 spořící účty, 2 platební karty a 1 platební nálepku.

Velký tarif

Velký tarif si můžete vyzkoušet během měsíce i zdarma a změna tarifu je otázkou pár kliků.

Zdarma:

· Vedení účtu v korunách, eurech a dolarech

· Příchozí a odchozí úhrada v ČR

· Zadání a změna platebního příkazu nebo inkasa

· Mobilní a internetové bankovnictví

· Výběr hotovosti z vlastních bankomatů

· Výběr hotovosti z cizích bankomatů v ČR a EU

· Výběr hotovosti u Sazky

· Odchozí okamžitá úhrada

· Měsíční poplatek při používání Šanon

Poplatky:

· Měsíční poplatek za tarif 100 Kč

Malý tarif

Zdarma:

· Vedení účtu v korunách, eurech a dolarech

· Příchozí a odchozí úhrada v ČR

· Zadání a změna platebního příkazu nebo inkasa

· Mobilní a internetové bankovnictví

· Výběr hotovosti z vlastních bankomatů

· Měsíční poplatek při používání Šanon

· Měsíční poplatek za tarif

Poplatky:

· Výběr hotovosti z cizích bankomatů v ČR a EU 25 Kč

· Výběr hotovosti u Sazky 10 Kč

· Odchozí okamžitá úhrada 1 Kč

air bank

Účet u Air bank

Nečekají vás žádné hvězdičky, poznámky pod čarou a psané miniaturním písmem. Účet Air Bank už můžete mít od 15 let? Platit můžete kartou, nálepkou nebo stylově mobilem a ještě k tomu navíc získávat odměny za placení. Vybrat si můžete své peníze na více než 1 600 místech, tedy u více než 365 bankomatů a 1 250 vybraných terminálů Sazky. Pokud vás vypekla trouba, vytekla vám pračka, odmlčel se telefon nebo vám stávkuje auto, kontokorent od Air bank vás v tom nenechá.

Pořídit si můžete:

· Běžný účet

· Spořicí účet

· Půjčku

· Hypotéku

· Pojištění

· Mobilní aplikaci

· Internetové bankovnictví

kontokorent

Co je a k čemu je Šanon?

Díky Šanonu nezapomenete zaplatit žádnou fakturu, a když zapomenete, tak o tom budete vědět. Šanon je místo v internetovém bankovnictví, kam si můžete dlouhodobě ukládat dokumenty spojené s placením. Nemusíte hledat při reklamaci účtenku neb přepisovat údaje z faktury do platebního příkazu. Díky mobilní aplikaci je máte vždycky po ruce. Šanon z faktury sám načte všechny údaje a vyplní za vás i platební příkaz. Do Šanonu můžete nahrávat účtenky, faktury i ilustrační fotky. V Šanonu si vytvoříte připomínku, abyste na nic nezapomněli. Vytvoříte si i složky pro lepší přehled.

Air bank – recenze a zkušenosti

Banka je levná, vstřícná a intuitivní. Myslí na své klienty a snaží se jim práci usnadnit. Prochází inovacemi, předává své vychytávky a nebalamutí klienty skrytými poplatky. Patří k levným bankám s minimem poplatků a s perfektními službami pro klienty.

Napsat komentář