Výhody půjčky Provident

Našetřit si dnes dostatek peněz na dovolenou nebo na vybavení domu, po kterém už dlouho toužíte, není v dnešní době vůbec snadné.

To je příčinou toho, že se lidé stále častěji obracení na poskytovatele půjček a úvěrů, kteří jim zajistí potřebnou hotovost ihned.

Jedním z takových poskytovatelů půjček pro každého je i nebankovní společnost Provident, které se zaměřuje na půjčování peněz formou rychlých půjček, které lze získat v hotovostní i bezhotovostní formě už do 24 hodin.

Kolik vám půjčí?

Jednou z podstatných věcí, které klienty zajímají, je výše cílové částky u jejich půjček. Provident půjčky jsou nabízeny v hodnotě od 4000 – 50 000 Kč.

Provident

Je to ideální suma pro klasické útraty, ať už vám chybí peníze před výplatou anebo potřebujete půjčit na opravu auta.

Výhody oproti bankovním půjčkám

Mnoho lidí je stále zvyklých si půjčovat peníze v bankách, proč by tedy měli měnit poskytovatele úvěrů a půjčovat si u Provident? Půjčka Provident (online žádost) má několik výhod, které spočívají především v rychlosti schválení půjčky a možnosti získat peníze opravdu rychle.

Je to z toho důvodu, že u Provident nejsou takové požadavky jako v bankách. Stačí, když doložíte svoje příjmy, nic víc Provident nevyžaduje.

Na rozdíl od bank nenahlížejí do bankovních registrů dlužníků, takže si zde mohou půjčit i ti, kteří měli v minulosti se splácením dluhů problémy. Provident tak jako jeden z mála poskytovatelů úvěrů nabízí spolehlivé nebankovní půjčky bez registru.

Výhody oproti SMS půjčkám

Velmi oblíbené jsou v poslední době také SMS půjčky, díky kterým klienti získají krátkodobě menší finanční částku. Bohužel většina společností vám touto cestou nabídne 1000 – 2000 Kč, což není příliš mnoho.

U Providentu můžete získat více než desetkrát tolik se stejnými úroky a s takřka totožnými podmínkami.

Navíc máte peníze často na svém účtu nebo v hotovosti rychleji, než pokud byste si půjčili peníze přes SMS.