Výhodná půjčka od Home Credit

Půjčit si peníze snadno, rychle a navíc za úrok, který není lichvářský v dnešní době, není nemožné. Stačí jen vědět, na koho se obrátit a kde si o peníze zažádat. V minulosti si klienti žádali o půjčku ve většině případů v bance.

Banky ale nenabízí dostatečně zajímavé služby pro všechny, kdo mají o úvěr zájem a tak vzniklo mnoho nebankovních společností, které začali klientům úvěry nabízet.

Mezi jednu z těchto nebankovních společností patří i Home Credit, která u nás funguje už od roku 1997 a dokázala uspokojit poptávku mnoha klientů.

Zde je přehled jejich služeb a nejvyužívanějších úvěrových produktů:

Hotovostní Home Credit půjčky

Pro klienty, kteří hledají způsob jak získat co nejrychleji peníze na ruku nebo na účet slouží právě hotovostní půjčky.

Nejsou nijak omezeny, jedná se o klasický bezúčelový úvěr, podobně jako u půjčky Provident, takže peníze můžete využít jak na osobní výdaje, tak i na zaplacení jiných dluhů.

Hotovostní půjčka od Home Credit se dá rozdělit na tři typy podle toho, jakým způsobem si ji sjednáte.

Půjčka po telefonu

Prvním typem je telefonní půjčka. K jejímu sjednání stačí zavolat na linku Home Credit a dohodnout se s operátorem Home Credit. Na rozdíl od jiných lichvářských společností nemá Home Credit tuto linku placenou, sjednání přes telefon tedy neplatíte.

Díky této telefonní půjčce můžete získat obnos v hodnotě až 150 000 korun, aniž byste měli nějakého ručitele anebo se zajistili zástavou ve formě nemovitosti. Navíc si můžete tento úvěr do jednoho měsíce od sjednání zrušit.

Půjčka přes internet

Podobně funguje i výhodná půjčka online. Díky ní lze získat sumu v hodnotě 20 000 – 150 000. Stačí pouze doložit svoji totožnost dvěma platnými doklady, dodat potvrzení o příjmech a uvést bankovní účet, na které vám Home Credit pošle peníze.