Nebankovní hypotéka od Vitacredit

O společnosti Vitacredit

Společnost Vitacredit se zaměřuje především na poskytování různých nebankovních půjček, a to těch, které jsou zajištěné nemovitostí – tj. amerických hypoték bez registru. Jedná se o společnost s ručením omezeným, která sídlí v Přerově.
Výhodou finančních produktů od společnosti Vitacredit je, že nenahlíží do registru dlužníků, a proto půjčí i těm, kteří v něm jsou a dokonce si peníze mohou půjčit i osoby, kterým hrozí exekuce. Často se na nebankovní společnosti VitaCredit obracejí lidé chtějící exekuci touto cestou odvrátit.

Americká hypotéka od Vitacredit

Jak jsme si uvedli, společnost Vitacredit se zaměřuje na poskytování americké hypotéky, což je produkt snoubící výhody hypotéky a spotřebitelského úvěru. Další výhody produktu jsou nastavené tak, aby byla půjčka snadno dostupná pro každého. Pro mnohé dlužníky se tak stává jedinou cestou, jak se mohou dostat z dluhů, když jim už nikdo jiný nepůjčí.

Americká hypotéka od Vitacredit vám poskytne i vekou sumu peněz. Odvíjí se od nemovitosti, kterou ručíte. Většinou je to cca 70% z odhadní ceny nemovitosti.

Přemýšlíte o tom, že si vezmete nebankovní hypotéku nebo třeba americkou hypotéku od Vitacredit? V článku na Finstart.cz se dozvíte, o co byste se měli zajímat a zda je pro vás firma Vitacredit a její hypotéky vhodné.

Vitacredit vám půjčí částku od 50 000 do 2 milionů korun. Kromě možnosti ručit nemovitostí je jedinou podmínkou pro schválení půjčky věk nad 18 let. Pro uzavření americké hypotéky budete potřebovat občanský průkaz a list vlastníka nemovitosti.
Peníze z půjčky můžete použít na cokoliv, např. na refinancování jiných půjček. Nepotřebujete ručitele a maximální doba splatnosti je 120 měsíců.