Kdo mi půjčí peníze

Hledáte vhodné poskytovatele půjček? Chcete mít peníze co nejrychleji, snadno a s nízkými úroky? V tom případě pro vás bude určitě vhodný následující přehled možností získání půjčky.

Mezi poskytovateli půjček a úvěrů najdeme totiž nejen banky, ale také různé finanční společnosti a také soukromé osoby, které vám půjčí většinou na směnku. Důležité je se rozhodnout, na co vlastně peníze potřebujete a jakou formou je chcete obdržet.

Spotřebitelské úvěry

Velmi častým typem půjčky jsou spotřebitelské určeny, které bývají poskytovány v nižších sumách. Tyto úvěry vám nabídnou nejrůznější nebankovní společnosti při nákupu zboží. Mezi často využívané nebankovní společnosti, které mají ve své nabídce spotřebitelské úvěry patří:

Klasické půjčky

Pokud potřebujete získat pouze peníze a nemáte žádný specifický účel, ke kterým byste je chtěli využít, budou pro vás vhodné půjčky na cokoliv. Ty najdete v nabídce snad každé banky i nebankovní společnosti.

K získání takové půjčky je většinou nutné doložit příjmy nebo jinak prokázat svoji schopnost splácet dluhy.

Hypotéky

Jestliže hledáte způsob, jak investovat svoje bydlení ať už se jedná o rekonstrukci bytu či novostavbu, pak pro vás budou nejvhodnější hypotéky. Ty mohou být nabízeny v bankách buď v klasické podobě, nebo jako americké hypotéky, které získáte snadněji, ovšem budete k nim potřebovat zástavu nemovitostí.