Equa bank recenze

Slyšeli jste už o Equa bank? Určitě ano, jde o jednoho z největších poskytovatelů úvěru na tuzemských trzích.

Slib zní jasně, nabídka je taková, že můžete u této společnosti všechny své půjčky refinancovat a ušetřit značný objem finančních prostředků, můžete si vzít hypoteční úvěr bez doložení příjmů, Vaše žádost o půjčku bude posouzena ihned a bez zbytečných odkladů, potřebujete jen opravdu minimum věcí k tomu, abyste si mohli o tuto půjčku vůbec požádat.

Equa bank se vyplatí

Je toho podle Vás nějak podezřele mnoho? Pojďte se tedy podívat na to, jak hodnotí tuto banku sami zákazníci – Equa bank recenze.

Ty totiž nenabízejí zrovna lichotivé hodnocení, zkušenosti zákazníků s Equa bankou jsou poměrně negativní. Pozitiva v tomto hodnocení jsou nicméně také – doslova jedničku equa bank recenzedostalo propracované internetové bankovnictví, které je velmi přehledné.

Zkušenosti a reference klientů

Bohužel ale v případech Equa bank recenze se často zmiňuje jeden důležitý fakt – občas je doslova nemožné platit kartou u čerpacích stanic, kdo nemá hotovost u sebe a nepočítá s tím, má tak trochu zaděláno na problém.

Equa bank totiž má čas od času dlouhou odstávku internetového bankovnictví, což je věc poměrně nemilá a díky ní je pak doslova „zabitý“ celý víkend.

Equa bank recenze říká často jasně – jedná se o banku, co se týče poplatků a různých výdajů tzv. navíc poměrně levnou, ale na druhou stranu do jisté míry i neprofesionální, které je lepší se kvůli těmto případným úsporám v řádu desetikorun spíše vyhnout.

Výběrem jiné banky, která je už na trhu zavedenější, získáte mnohem vyšší komfort, který za těch pár korun navíc na poplatcích zcela jistě doceníte.

U Equa bank si navíc – podle jedné recenze – nemůžete zdarma převzít kartu přímo na pobočce, požádat si o úvěr také není zcela snadné jako v případě jiných bankovních domů.